Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поредица: Нощен Ловец, Шерилин Кениън [Dark Huntersq Sherrilyn Kenyon]

Go down 
АвторСъобщение
Mockingjay
Administrator
Administrator
Mockingjay


Female Постове : 262
Точки : 5699
Репутация : 0
Хоби : music, reading, writing & translating

Поредица: Нощен Ловец, Шерилин Кениън [Dark Huntersq Sherrilyn Kenyon] Empty
ПисанеЗаглавие: Поредица: Нощен Ловец, Шерилин Кениън [Dark Huntersq Sherrilyn Kenyon]   Поредица: Нощен Ловец, Шерилин Кениън [Dark Huntersq Sherrilyn Kenyon] Icon_minitimeПет Ное 04, 2011 3:10 pm

Поредица: Нощен Ловец, Шерилин Кениън [Dark Huntersq Sherrilyn Kenyon] Dark-hunter-1-COVER-spread

Мечтан любовник

Книга първа


Превод на български: Издателство Ибис
формат: 14,5х21 см
страници: 320
меки корици
цена: 11,90 лв.

От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него ...човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин.
Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам.
Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?
Джулиън Македонски

Върнете се в началото Go down
http://bgworld.forumotion.com/
 
Поредица: Нощен Ловец, Шерилин Кениън [Dark Huntersq Sherrilyn Kenyon]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Поредица: Анита Блейк, ловец на вампири - Лоръл К. Хамилтън [Anita Blake, Laurell K. Hamillton]
» Поредица: Джорджина Кинкейд, Ришел Мийд [Georgina Kincaid, Richelle Mead]
» Поредица: Сенчестите хора, Дженифър Гилс [Shadowmen, Jennifer Giles]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Urban fantasy-
Идете на: